Фото: Ноле ужива во прегратиките на својата љубена

16 јули, 20110
novak djokovic

Светскиот првак во тенис, Новак Џоковиќ е на заслужен одмор. Тој  започна со крстарењето по Јадранот, а во моментов ужива на Сен Тропе. Таму е заедно со својата девојка, неговата долгогодишна љубов Јелена Ристиќ. Но, освен Јелена, Ноле со себе си го земал и своето милениче кое веќе и го промовираше на јавноста, кога се сликаше за насловната страна на Вог.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit