Фото: Пинк го покажа бебето

23 јуни, 20110
pink-singer

Пејачката Пинк и нејзиниот сопруг Кери Харт само седум дена по раѓањето на нивната ќерка Вилоу Сејкс, позираа пред фоторепортерот на People.

Ова е прва семејна фотографија на која тие покажуваат дека се горди на својот нов член во семејството.

Пинк за магазинот изјавила дека е многу среќна мајка. Слушав од многумина колку е убаво да си мајка. Но сега веќе знам како е, сè е поинаку кога ќе го почувствуваш тоа.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/