ФОТО: Тажна приказна за еден војник

13 април, 20110
WI APPLETON EISCH

Приказна низ фотографии за еден маринец кој оди и се враќа од воени мисии низ светот и неговите два сина.

 

 

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi