ФОТО: Женава не би ја викнал на гости:)

13 април, 20110
0

Оваа жена има доста чудна болест, таа има потреба да јаде сунгер. Штом види нова гарнитура со тазе сунгер, таа не може да одолее и одма му се нафрла да го јаде. Лекарите се уште не можат да утврдат за што болест станува збор.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi