Фотошоп фантазија

25 август, 20110
1

Многу креативци собрани на интернет страната Worth1000.com, пак за својата фотошоп фантазија ги исористија лицата на славните. Задачата овој пат им била да направат познати двојки кои се совршени да бидат заедно- но ако живееле во исто време. Така гушнати заедно завршија: Ема Ватсон и Елвис Присли, Кларк Гебл и Скарлет Јохансон, Кери Грант и Анџелина Џоли, Фред  Астер и Мадона, Френк Синатра и Ејми Вајнхаус, Арнолд Шварценегер и Грејси Кели, Тони Куртис и Меган Фокс, Одри Хепбурн и Роберт Патинсон и други. Погледнете дел он нив!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi