Френки се скарал со девојката па си вперил пиштол во глава

16 февруари, 20110
frenki

Sвездата од серијата “Малком во средина” актерот Френки Муниз, се обидел са се самоубие, изјавуваат от ТМЗ. Како што пишуваат тие, Френки имал жестока расправија со својата девојка Елисиа, во вторникот кога тој ја нападнал а потоа си вперил пиштол во чело. Случајот го пријавила неговата девојка која во полицијата изјавила дека имале жестока расправија за претходните врски, по што тој ја нападнал па се обидел да се самоубие. Но, и покрај тоа, само два дена подоцна тие се видени на романтична вечера во еден ресторан, каде се однесувале како ништо да не се случило.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma