Гага и Аврил во дизајнерски води… па здосадува само едно де:))

25 август, 20110
lady-gaga-and-sister-natali-germanotta-launching-clothing-line-rumor__oPt

Годинешната МАГИЧНА модна конвенција моментално се случува во Лас Вегас, а таму ја промовираше својата нова модна линија, кој друг ако не, Аврил Лавињ.

Оваа пејачка и моден дизајнер беше домаќин на средбата во Abbey Dawn.

Аврил и понатаму се држи до својот шик стил појавувајќи се со црни чизми, црни хулахопки, мини шорцеви, црни очила и обична маичка со огромна апликација од кармин.

Што се однесува до чизмите во нејзините раце, леопардовите се особено секси!

А Лејди Гага, пак, заедно со својата сестра Натали Германота, планира да лансира нова линија на дизајнерска облека, пишува британското модно списание Grazia.

Што ќе излезе од сето ова допрва ќе видиме!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit