Гага издава книга со голи фотки

30 јули, 20110
112482_style-star-of-the-week-lady-gaga

Лејди Гага најави дека ќе издаде книга со досега не објавени фотографии, за кои изјави дека се провокативни. Зарем има нешто од неа што не видовме, и зарем може да биде пособлечена од ова до сега?

Сепак изгледа дека постојат и такви фотографии, штом за нив се спрема и книга. Дел од фотографиите ќе бидат црно-бели, а дел од нив во боја. Овие фотографии ги направил фотографот Тери Ричардсон, кој ја започнал соработката со Гага во 2010 година. 22 ноември е датата кога оваа книга ќе изезе во јавност.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit