Гала вечер посветена на Alexsander McQueen

3 мај, 20110
naslovna am

Во чест на покојниот моден дизајнер Alexsander McQueen се одржала гала вечер на која присуствувале голем број на негови подржувачи. На вечерта сите присутни блескале во свечени тоалети кои се дел од најновите модни трендови.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma