Gisele Bundchen: Децата ми го променија животот

16 мај, 20110
gisele-bundchen-7

Еден од најплатените модели на денешницата, Gisele Bundchen изјавила дека нејизниот живот се променил многу откако таа го родила малиот Benjamin, во 2009 година.

Сега сè е поинаку, но ова го кажувам во позитивна смисла. Патуваме често заедно, и патувањата се многу поубави сега. А најубаво е кога ќе се вратам дома по напорниот ден, таму ме чека Benjamin и сè што ќе направи е толку слатко.

Ианку Gisele и нејзиниот сопруг Tom Brady го имаат и синот Jack кој е син на Tom од неговиот претходен брак со Bridget Moynahan.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi