Gisele Bundchen ја претстави својата линија на долна облека

13 мај, 20110
gisele 1

Поранешниот ангел на Victorias’s secret, Gisele Bundchen прошета на модната писта, но овој пат покажувајќи ја својата линија на долна облека.

Кога таа се појавила во долната облека направена од кожа и со камшик во рацете предизвикала бурни реакции од страна на публиката.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi