Гласот на Бијонсе се слушна надвор од оваа планета!!!

19 јули, 20110
beyonce-eyes

Бијонсе секогаш е полна со изненадувања. И овој пат за потребите на промоцијата на нејзиниот најнов албум, изненадувањата не беа помали.

Таа снимаше посебна порака која беше директно наменета до сфемирот. Пораката била пратена до астонаутите.

Пораката гласела. “ Добро утро Атлантис. Зборува Бијонсе. Сенди, Крис, Даг и Рекс вие не инспирирате да ги живееме своите соништа.

Но, пред се пораката била наменета за женската особа од екипата. Бијонсе секогаш ја истакнува жеснската моќ, а тоа го направи и со својата песна “Run The World”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit