Не личат на себе!!!

19 јули, 20110
1 naslovna

Убави, згодни, млади… но, годините си го прават своето. Еве како изгледаат ѕвездите денес, а како изгледале пред неколку години.

Брук Милер

Поранешната сопруга на Чарли Шин, преубавата блондинка. Таа ги предизвикуваше воздишките каде и да се појави. Но, ете што се случи со неа. Годините, но повеќе дрогата и алкохолот си го направи своето. Еве како сега изгледа таа.

 

Томи Ли Џонс

Sвездата на холивудските филмови, Томи Ли Џонс на почетокот на својата кариера важеше за еден од најшармантните актери. Сега на 64 години, тој изгледа навистина поинаку.

 

Џерард Батлер

Шармантниот и сексипилен актер своевремено важеше за еден од најпосакуваните актери. Тој во својата кариера имаше многу филмски улоги кои го изнесоа неговиот сексипил до израз. Своевремено тој се состануваше со Џенифер Анистон. Сега изгледа помалку остарено, но сепак сеуште го поседува шармот.

 

Бриџит Нелсен

Таа беше една од најатрактивните актерки и модели во 80-те. Ги красеше насловните на Playboy, беше во врска со многу актери. По неколку години, во 2000-та година, кога се врати на сцената целиот нејзин сексипил беше исчезнат. Сега таа се обидува да биде она што била, но тешко и оди.

 

Мајкл Џордан

Шармантниот и тивок кошаркар беше најдобар кошаркарски играч на сите времиња. Секојдневните тренинзи беа дел од неговото секојдневие. Сега кога тој се повлече, изгледа сосема поинаку.

 

Ник Нолти

Пред да ја започне актерската кариера Ник беше модел. Неговиот изглед беше коментиран на секое негово појавување. Но, и кај Ник освен годините и алкохолот е причина зошто тој сега изгледа вака.

 

Дајана Рос

Таа беше поп дива на 60-те, 70-те и 80-те. Важеше за атрактивна пејачка се додека годините не ја надвладеаа…

 

Мел Б

Една од “спајсиците” во 90-те предизвикуваше воздишки со убавото тело. Секој мускул од нејзиното тело беше извонредно истакнат. Сега Мел не изгледа ни приближно на она што некогаш беше…

 

Памела Андерсон

Канадскиот модел и актерка направи одлична кариера во 90-те. Постерите од оваа атрактивна блондинка беа закачени насекаде. Сега на 43 години, Пами изгледа сосема уништено. Секој ден од нејзиниот бурен живот се гледа на нејзиното лице.

 

Кристина Агилера

Во 1999 година на музичката сцена се појави едно слатко девојче. Со своите вокални способности, таа постигна големи успеси. Нажалост сега Агилера повеќе не изгледа така. Колку многу може да ги упропасти дрогата и алкохолот големите ѕвезди?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit