Глупата мачка стана хит на Youtube :)

4 август, 20110
Глупата мачка стана хит на Youtube :)

Расте бројот на паметни, талентирани и посебни мачки, но еве и една сосема глупава. Нејзиниот живот е ист како и на сите други мачки, но нејзините мисловни процеси се различни.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit