Нивес се фалела со голотии:) Па да не се фали со интелегенција?:)

4 август, 20110
nives naslovna

Познатата хрватска старлета се пофали со нови голи фотки. Таа со цела сила се труди да биде во центарот на вниманието, па освен најавата за продолжението на нејзината книга “Гола истина”, се сликаше гола за магазинот Maxim.

За да можат сите да ги видат овие фотографии таа си ги објави на нејзината официјална страна.

Погледнете ги фотографиите на кои таа позира во секси долна облека, или на некои гола, но вешто покривајќи ги оние делови кои “само нејзиниот партнер” може да ги види.

Позирајќи на балконот на еден хотел Нивес успеала да го привлече вниманието на сите случајни минувачи кои очајно се труделе да ја сликаат со своите мобилни телефони, но стралетата успеала да се сокрие во правиот момент, па ништо од обидот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi