Го обожавам ова „дете“, а Вие мислите што сакате! Браво царе „Новаче“! Топ видеа! :)

20 август, 20110
nole-marija

Урнебесно, сигурно ќе биде вашиот коментар откако ќе ги изгледате овие видеа!

Познатата тенисерка Марија Шарапова снимила нова реклама за својот производител на рекети „Hed“, а едвај ја дочека нејзиниот пријател и колега Новак Ѓоковиќ. Србинот повторно се нашали со убавата русинка, како и на теренот што знаеше да го прави истото, така сега и пред камерите носејќи руса перика.

Сепак, за разика од на Марија, верзијата на Новак е далеку поинтересна и смешна.

Видете ја урнебесната имитација на Ноле, а потоа и двете реклами на двајцата тенисери!

httpv://www.youtube.com/watch?v=NK1ZNUuP8ws

httpv://www.youtube.com/watch?v=MBTmOMT2he4

httpv://www.youtube.com/watch?v=ZK9JsbpFOQ0

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit