Го убиле Слим Данкин зашто не сакал да им даде чоколатце???

24 декември, 20110
slim-dunkin-shot-atlanta

Конечно беа објавени деталите од смртта на 21 годишниот рапер во подем Слим Данкин. Според извештајот на истрагата, Слим Данкин бил убиен заради чоколадо.

Всушност, истрагата соопшти дека раперот бил убиен бидејќи не сакал да го сподели своето чоколатце со неговите напаѓачи. Тој беше убиен минатата недела пред едно студио во Атланта, каде требало да ги сними насловните фотографии за неговиот албум. По нападот раперот веднаш бил пренесен во болница, но им подлегнал на повредите.

За Слим Данкин, кој на музичката сцена се прослави со хитот „Twitter That“, се претпоставуваше дека бил елиминиран.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma