Гола венчавка

15 април, 20110
goli

Мелани и Рене Шакнер сакале навистина својата венчавка да им биде незаборавна, па на своите гости им приредиле неверојатна глетка. Тие двајца дојдоа потполно голи на својата венчавка, само невестата со традиционален вел на главата, а младоженецот со шешир на глава. Церемонијата се одржала во Фелдкирхен во Австрија, а младенците беа голи и во општината и на забавата. “Мило ми е што заштедив на венчаница, тие знаат да бидат бесмислено скапи. Вака никој нема да го заборави мојот стајлинг“, изјавила невестата.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi