Најбрз пат од проститутка до ѕвезда

15 април, 20110
Helen Wood at Aintree Raceourse for Ladies day in Liverpool, UK.

Многу млади девојки се прославија со својата професија и секс скандали, а една од нив е и Хелен Вуд, 23. Таа е девојката која со секс скандал успеа да достигне до насловна.

Хелен Вуд е проститутката која беше дел од секс скандалот со фудбалската ѕвезда Вејн Руни. Овој скандал се случуваше додека неговата сопруга, миленичката на британската јавност, беше бремена.

Додека Руни овој скандал го чинеше милиони, и неговиот брак се уништи, Хелен профитира од сето тоа. Сега таа има нова жртва, но неговото име не сака да го објави само кажа дека се бакнувал убаво. Инаку цената за оваа девојка е 195 фунти за час, а во цената се вклучени масажа и секс.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi