Видео од терористичкиот напад во метрото во Минск

15 април, 20110
a2

Официјалните власти на Белорусија денеска пуштија снимки од надзорните камери во метро-станицата “Oktyabrskaya”, кои ги посочува терористите пред да го извршат нападот.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/