Големото американско семејство брои 19 деца, 20-то е на пат! :)

9 ноември, 20110
113142

Семејството Дугар од Сад има 19 деца, а во една емисија објавиле дека го чекаат дваесеттото дете. Тие имаат и свое шоу на телевизијата ТЛЦ, а интересен е фактот дека Мишел Дугар во последните 24 години, била бремена 14 години, а потрошиле од прилика 146.980 пелени.

httpv://www.youtube.com/watch?v=uH8ObB_dyOk

httpv://www.youtube.com/watch?v=xtnu7EV9ZoU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş