Големото разочарување на Бијонсе

30 јуни, 20110
Beyonce-4

Четвртиот албум на популарната пејачка Бијонсе, иако е објавен пред неколку дена сепак досегашните резултати се разочарувачки. Неговата продажба е многу лоша.

Албумот на Бијонсе наречен “ 4 “ пуштен е во продажба на 24-ти јуни, но неговата продажба е рекордно ниска. Првиот сингл со кој таа го најави албумот, “ Run the World “ го завзема 28-то место на музичката топ листа, што е нејзин најлош пласаман. За овие неколку дена албумот е продаден во 275-300 илјади примероци, што е премалку во однос на нејзиниот албум “ I Am … Sasha Fierce “ кој за истиот овој временски период беше продаден за 482 илјади.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit