Голотија и насилство во трејлерот за филмот “The Girl With The Dragon Tattoo”

30 мај, 20110
Голотија и насилство во трејлерот за филмот “The Girl With The Dragon Tattoo”

На само неколку дена пред пуштање на долгоочекуваниот филм на Дејвид Финчер, се пушти неговиот трејлер. За само еден викенд овоа видео на youtube постигна огромна гледаност.

Во филмот глумат Даниел Крег, Руни Маре. Насловната песна за филмот ја снимала легендарната Карен О заедно со Трент Резнор, а станува збор за песната “The Immigrant Song” на Led Zeppelin.

http://www.youtube.com/watch?v=8kOFGI0p6SM&feature=player_embedded

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma