Линзи Лохан сними секси филм

30 мај, 20110
thumb3_lindsay_lohan_sexy_body

Линзи Лохан снимила филм долг  98 секунди, под режија на Ричард Филипс и Тејлор Стил. Филмот ќе биде прикажан на 54-то биенале во Венеција, а Линзи го снимила филмот пред десетина дена во Мајами. Веројатно ова е последен ангажман на Линзи пред да започен со одлежување на казната.

http://www.youtube.com/watch?v=–rs7Ni7nmA&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma