Грозоморно! Минувач пронашол бебе во кутија! :(

23 декември, 20110
pp

Полицијата ги пребарала сите околни болници, но не нашле ниту трага од мајката на бебето. Пронајденото бебе моментално се опоравува во болница во Филаделфија.

Новороденче во средата било случајно пронајдено од еден минувач, кој поминувал недалеку од болницата во Филаделфија. Полицијата известила дека детето се уште на себе имало папочна врвца, а голема е веројатноста и да не се родило во болница. Во кутијата бебето било неколку часа замотано во ќебе. Полицијата ги пребарала сите околни болници, но не пронашле никаква трага од мајката на бебето.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma