Гвинет Палтроу не сака повеќе деца

9 јуни, 20110
Gwyneth Paltrow 1

Актерката Гвинет Палтроу изјавила дека нема намера да го проширва семејството. Таа и нејзиниот сопруг Крис Мартин веќе имаат две деца, седум годишната Епл и пет годишниот Мосес.

Таа изјавила: Кога ќе го видам Мосес, понекогаш посакувам повторно да имам бебе, но кога ќе се присетам на неспиените ноќи и постдепресивниот период кој ми тареше две години, некако желбата ми се губи. Тоа беа тешки години за мене. Не знаев што ми е, што ми смета. Како да не бев во своето тело… бев потиштена, песимистична, исклучена. Тоа е причината заради која нема повеќе да имам деца.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma