Фото: Џастин Бибер на CMT Music Awards

9 јуни, 20110
naslovvnaJustin+Bieber+2011+CMT+Music+Awards+Show+bfJ8B6eyLdGl

Поп пејачот Џастин Бибер веќе вообичаено е да го гледаме на сите музички манифетсации, а исто така и да добива по неколку награди на секоја од нив. Вчера се одржа CMT Music Awards, и Џастин беше дел од оние кои си заминаа со награда. Тој оваа година ја зема наградата за најдобро видео.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/