Гвинет Палтроу: Попрво трева отколку сирење!

10 јули, 20110
Gwyneth Paltrow 1

Актерката Гвинет Палтроу, која е позната во јавноста по тоа дека обожува да готви и да открива детали за здравата исхарана, ја шокираше јавноста. Таа како гостинка во едно телевизиско шоу изјавила дека попрво би пушела марихуана, отколку да јаде не здраво сирење. Тоа сирење е полно со маснотии, и конзерванси, нема ништо природно. Попрво би пушела марихуана, отколку да го внесам тоа во себе, изјавила Гвинет.

Таа најавила дека многу наскоро ќе може да ја видиме како готви преку новиот телевизиски проект за кулинарство, но деталите за тоа не сакала да ги открива.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit