Ријана НАВИСТИНА ја запали бината во Далас!!!

10 јули, 20110
naslovna rihanna s

Концертот на Ријана во Далас беше прекинат, а публиката евакуирана. Причина за тоа било тоа што избил мал пожар на бината.

Така концертот кој беше закажан за во петокот беше откажан. Публиката на време била успешно евакуирана, а организаторите велат дека единствениот виновник за инцидентот била поротехниката.

Противпожарната екипа брзо реагирала, и го изгасила пожарот. Набрзо по тоа Ријана се јавила на Твитер со зборовите: “ Далас, ја запаливме сцената! Буквално! Бесна сум заради тоа, затоа што многу убаво се забавувавме… ќе се вратам наскоро!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit