Гвинет Палтроу се забавува со Метју Морисон?

7 април, 20110
gwinneth

Странските медиуми веќе почнаа да го предвидуваат разводот на актерката Гвинет Палтроу и нејзиниот сопруг, пејачот Крис Мартин.

Пред извесен период таа изјави дека животот со човек како Крис е тежок. Деновиве пак е видена како лудо се забавува со партнерот од серијата “Glee”, Метју Морисон. Тие продолжиле да се забавуваат и по снимањата, и видени се во најелитните дискотеки. Иако се пазеле од папараците, сепак тие успеале да ги фотографираат.

Останува да ја видиме реакцијата на нејзиниот сопруг Крис, фронтменот на Coldplay, откако фотографиите и веста е објавена во сите медиуми.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi