Gwyneth Paltrow имала мала несреќа во кујната

18 мај, 20110
Gwyneth Paltrow имала мала несреќа во кујната

Актерката Gwyneth Paltrow која во неколку наврати изјавила дека ужива во кујната припремајќи вкусни јадења, доживеала мала несреќа во која останала без веѓи. Таа спремала патка за семејното собирање, и во моментот кога ја ставила патката на скара се случила права експлозија.

За да ја изгаснат скарата, морале да ја фрлат во базенот. За среќа таа поминала без сериозни повреди иако пожарот избувнал токму пред нејзиното лице.

На ова таа изјавила дека е помалку глупава што не приметила дека маснотијата од патката истекува токму кај огнот, што било причина да избувне екслозијата.

Во продолжение ви нудиме да погледнете едно од видеата во кои Gwyneth ги покажува своите кулинарски способности.

http://www.youtube.com/watch?v=oriR-RChGQ0&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi