Leonardo DiCaprio веќе има нова девојка

18 мај, 20110
5Blake-Lively-Leo-Dicaprio

По само една недела од прекинот на врската со израелската убавица Bar Refaeli, Leonardo DiCaprio јавно ја покажа својата нова девојка.

Моментите на разменување нежности и уживање тој јавно ги покажа во Кан, за време на Канскиот филмски фестивал.

Станува збор за неговата колешка Blake Lively која се смета за главна причина за прекинот на врската со Bar.

На јахтата на која се “уловени” Leo и Blake, биле и Steven Spielberg и Lukas Haas.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi