Хајди Клум откри на кој начин го возбудува Сил

3 јули, 20110
59th Annual Emmy Awards - Arrivals

Манекенката Хајди Клум им открила на медиумите кои трикови ги користи за да го возбуди својот сопруг Сил.

Често облекувам многу кратки здолништа со халтери, така што мојот сопруг Сил може да ги види додека јас седам. На тој начин внесуваме возбуда во нашиот сексуален живот “, објаснува убавата Хајди.
Манекенката е убедена дека ова е добар начин да се задржи страста во врската, особено кај парови кои се долго во брак и имаат деца.
“Нема ништо лошо во тоа, исто како и да играте стриптиз за својот партнер, откри една од најпосакуваните манекенки за своите трикови за добар сексуален живот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit