Хајди Клум со топлес фотографии го најави своето шоу

25 јуни, 20110
thumb3_sexy_heidi_klum_toples

Најпосакуваниот модел Хајди Клум снимила нови фотографии на кои позирала топлес, со цел да ја најави новата сезона на своето реално шоу.

На себе носеше само розова вратоврска и ги покажува своето совршено тело на кое секоја девојка може да и завиди, особено затоа што Хади Клум (39) е мајка на четири деца.

Во новата, деветта сезона од шоуто, во кое се избира најдобар моден дизајнер и модел, ќе се појават многу познати гости, како Ким Карашиан, Малин Акерман и Зое Салдана.

Првата епизода ќе се прикаже на 28 јули.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit