Хакнат фејсбукот на Зукерберг

25 јануари, 20110
zuckerberg

Марк Зукерберг можеби ќе треба да ги смени неговите поставки за приватност, откако неговиот фејсбук фан профил наводно бил хакнат. Според пишувањето на некои сајтови, хакерот откако влегол на профилот на основачот на најголемата социјална мрежа, напишал ” нека започне хакирањето “.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi