Хали Бери во прошетка со својата ќерка

23 јуни, 20110
halleberry-625-2362011-jlp

Ској слободен момент Хали Бери го користи за својата ќерка. Атрактивната мајка излегла со својата ќерка единица на прошетка и првлекла многу внимаие со својот стајлинг. Таа уште еднаш потврди дека и во сосема обична комбинација изгледа совршено.

Неодамна Хали зборуваше за семејното насилство, кое на неа и оставило многу лоши спомени, а истото го претрпела и нејзината мајка. “Се омаловажував сама себе и мислев дека сум безвредна. Избирав мажи кои поцетуваа на мојот татко. Дури кога крварев на подот, откога погрешниот маж ме претепа и кога изгубив 80% од слухот, сфатив дека морам да го прекинам тој маѓепсан круг”, изјавила Хали.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/