Хали Бери сакала да лиже…:) Е ако де:)

28 јули, 20110
Halle-Berry-and-Daughter-Nahla-Have-Fun-Day-at-The-Mall-1-435x580

Хали Бери се забавува со својата ќерка Нахла. Девојките го поминале денот во шопинг и на ручек во еден трговски центар во Century City во Калифорнија. А за до го направат денот уште позабавен се почастиле со голем сладолед.

Малата Нахла изјавила желба да ги го исцртаат лицето, па и таа желба и ја исполни мама Хали.

Во меѓувреме, помантичниот живот на Хали се вжештува. Таа и нејзиното момче Оливие Мартинез биле забележани на романтичен ручек во Лос Анџелес, Калифорнија минатата недела.

Тие двајца тајно се забавуваа неколку месеци, пред да се појават заедно на црвениот тепих видно расположени,среќни и заљубени.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit