Хали Бери: Во љубовта од секогаш сум била идиот!

11 април, 20110
Halle Berry

Оскаровката Хали Бери, проговоре за љубовниот живот. Иако сега таа е во врска со Оливие Мартинез, сепак зборуваше за минатите љубови.

Да знаев дека не сум тип за врзување и брак кога требаше, немаше да си дозволам толку страдање, болка, изгбено време и нерви, изјавила Бери.

За ова, најверојатно има допринесено тоа што бев напуштена од мојот татко. Па барав маж кој ќе ме заштити, и одбирав мажи кои беа далеку од она што навистина ми требаше, додала Бери во својта изјава.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma