Halle Berry ја започна битката за својата ќерка

20 април, 20110
nahla

Halle Berry изјавила дека таа е свесна дека на детето му е најубаво со двајцата родители, но не и во состојба кога двајцата родители имаат проблеми кои не можат да бидат решени без помош од трето лице.

Затоа парот се реши проблемите да остави да ги реши судот. Ние никогаш не сме се карале околу Nahla, но има проблеми кои се однесуваат на нас двајца а ние не знаеме самите да ги решиме. Затоа е најдобро да се разделиме, изјавила Halle.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/