Хилари Свонк – боксер или принцеза?! :)

27 август, 20110
hikari-swenk

Ретко се слушаат трачеви за оваа актерка, уште поретко папараците може да ја уловат како ужива во приватноста.

Видете ја 37 годишната актерка во бикини и одлучете: милион долар бејби или милион долар тело?

Добитничката на два Оскари, Хилари Свонк го покажа своето тазе исончано тело во дводелен црн костим за капење на Хаваи минатата недела.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma