Хју Грант доби ќерка! Ама знае ли некој која е мајката?!

2 ноември, 20110
Picture1

Хју Грант стана татко за прв пат на 51 година. Британскиот актер добил ќерка, но на јавноста не сака да го открие идентитетот на мајката. Детето се родило во почетокот на октомври. “Можам да потврдам дека Хју Грант е пресреќен. Тој и мајката на детето имаа кратка љубовна афера. Иако не планирал дете, тој е навистина среќен и ја дава својата поддршка. Тој и мајката разговараа за се и се во добри пријателски односи”, изјавил портпаролот на Хју Грант. Актерот има репутација како женкар, тој беше во врска со Елизабет Харли и Џемима Кан, а во април се шпекулираше дека е во врска со убава кинеската актерка Тинглан Хонг. “Тој ќе биде добар татко. Тој веќе не е во врска со мајката, но е многу среќен”, изјави изворот.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş