Верувале или не?! Тумор со човечко лице, и тоа во тестиси! :)

2 ноември, 20110
na

Канадски доктори се шокирале кога за време на прегледот во туморот на пациентот забележале збунет човечки лик.

Канадски доктори кога погледнале во минторот а ултразвук апаратот здогледале човечко лице, и тоа додека со сондата го прегледувале туморот на пациентот на тестисот, кој се жалел на една неподнослива болка.

Снимката веднаш била испратена на одделението за урологија, но и во еден специјализиран магазин, кој ова го ставил во делот на медицински чуда. На пациентот на крај му бил отстранет болниот тестис.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş