H&M, колекција за романтичните души

26 април, 20110
hm naslovna 1

Новата колекција на H&M не се разликува од досегашниот начин на изразување. И овој пат колекцијата изобилува со парчиња облека кои се лелеави, романтични и практични. Најзастапени се земјаните тонови, но и бледо розовите, зелените и сините нијанси.

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi