Холивудските фаци на летување! Ич не им е лесно :)

28 август, 20110
h8

Е, вака богами се ужива на најпознатите и најпосетените летни резиденции и плажи на планетава.

Во текот на целата година, само работат, снимаат, одат на турнеи, се промовираат себе си, прават скандали, се вечаваат, па се разведуваат, паѓаат во несвест, се препукуваат со ривалите по најпознатите весници и списанија и уште многу други нешта.

Но, кога станува збор за летниот одмор, не треба воопшто да им замериме што сакаат да поуживаат и да се тргнат настрана од сета таа фарса. Имаат обичат да „скокнат“ до некоја егзотична плажа и да уживаат за сите пари.

Погледнете како летуваат и уживаат заедно со својата љубов некои од познатите холивудски ѕвезди.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma