Хорор филм за Ozzy Osbourne

27 април, 20110
Ozzy Osbourne 9

Синот на Ozzy Osbourne, Jack Osbourne ќе режира хорор филм за својот татко кој е наречен “Black Sabbath”. Продукцијата ќе биде на Marck Weingarten.

Хорор приказната ќе биде инспирирана од еден од најголемите метал бендови, бендот на Ozzy. Во филмот ќе биде искористена нивната музика.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi