Free People ви нуди неколку варијанти за вашиот изглед за оваа пролет

27 април, 20110
naslovna free_people_thumb

Доколку сте од оние кои го сакаат слободниот, хипи изглед тогаш новата колекција на Free People е вистинскиот избор за вас. Тие ја претставија најновата колекција со помош на преубавата Sasha Pivovarova.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi