Храбра мајка

11 јануари, 20110
Pregnant_woman

Бремена жена во осми месец била принудена да ограби банка, додека киднаперот го држел нејзиниот три годишен син како заложник. Таа пристигнала со својот син во близина на банката во Тексас, кога киднаперот го грабнал нејзиното дете и го држел на нишан, принудувајќи ја жената да влезе во банката и да краде пари. Полицијата не ја кажува сумата која киднаперот успеал да ја земе и да побегне. Кога жената ги земала парите, добила наредба да го однесе киднаперот далеку од местото по што веднаш таа го пријавила случајот во полиција.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma