И “боктисало” од глупости! Замислете Џоли ќе станела вистинска мајка:) Да видам да не верувам :)

31 јули, 20110
angelina-jolie-brad-pitt-2011-cannes

Со сите рационални очекувања и со разбирање за човечката енергија, секоја чест за Анџелина која во исто време стоеше зад режисерската палка на нејзиното филмско деби, снимаше филм, поточно ја имаше главната улога во големиот римејк на Клеопатра, и го одржува своето семејство.

Секако не е лесно ни тоа што таа го работи. Има шест деца и грижа за секое од нив.

Сетоа тоа ќе бара отстапки од нејзината “To Do” листа.

Сега на прво место ми се децата и семејството. Мислам дека доволно направив за себе и сопствената кариера. Не велам дека ќе се откажам од филсмката и актерската кариера, но сега темпото ќе се смени. Како што стареам, бројот на филмски проекти ќе се намалува. Сега имам други приоритети, изјавила Анџелина.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi