И Алек Болдвин фраер на батерии:)) Си фати 30 години помладо рипче:)) Aман бе:)

26 август, 20110
65th Annual Tony Awards - Arrivals

Еден од најпознатите ергени во Њујорк е подготвен конечно да се смири, но има и добра причина за тоа, младата и убава јога инструкторка Хилари Томас која има само 27 години.

“New York Post “први ја објавуваат веста дека Болдвин (53) го продал својот долгогодишен ергенси стан и купил нов во Сохо во близина на јога студиото во сопственост на неговата 27 годишна девојка. “New York Post” додаде дека Болдвин “гледа брак во блиска иднина.”

Болдвин предходно бил во брак проследен со тежок развод со актерката Ким Бесинџер со која имаат ќерка.

Тој  претходно изјавил за “New York Times”, дека овој месец  планира да се исели со Томас, иако го сака своето старо соседство. “Таму е по реално “, вели Болдвин за својата стара населба.

Болдвин ги открил и своите планови за иднина односно тоа дека сака да се кандидира за градоначалник на Њујорк. Планира исто да се запише на магистерска програма од областа на политиката, со цел да му помогне подобро да ги запознае императивите на таа работа.

Кажете ни: Дали мислите дека Алек и Хилари ќе стапнат на лудиот камен?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma