И Аргентинската ТВ водитека на мака со украден мобилен телефон…поприлично гола и повеќе од пола:))

25 септември, 20110
foto1

ЗАГРЕБ- На жешката латинка Ноелиал Марзол  и го украле мобилниот телефон и на интернет објавијле сет провокативни фотографии. Аргентинската водителка се сликала гола додека се туширала, а мобилиот и го украле неколку часа подоцна. За какви фотографии станува збор, може да видите на фотографиите!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi